Aktualności

Zakończenie naliczania i rejestrowania prowizji dla Biznest Konta    17.02.2021

Zgodnie z decyzją zarządu Nest Banku 31.03.2021 jest ostatnim dniem, w którym w Programie Partnerskim Nest Banku będą rejestrowane prowizje za następujące produkty powiązane z Biznest Kontem.Począwszy od 01.04.2021 prowizje w Programie Partnerskim Nest Banku nie będą już rejestrowane. Rozliczenie prowizji zarejestrowanych do 31.03.2021 odbywać się będzie standardowo w kolejnych cyklach rozliczeniowych do 17.05.2021. Po tym terminie działalność Programu Partnerskiego Nest Banku zostanie zakończona. Dziękujemy wszystkim Partnerom za wieloletnią współpracę przy promowaniu produktów Nest Banku.

Zakończenie naliczania i rejestrowania prowizji dla Nest Konta    16.12.2019

Zgodnie z decyzją zarządu Nest Banku 31.12.2019 jest ostatnim dniem, w którym w Programie Partnerskim Nest Banku będą rejestrowane prowizje za następujące produkty powiązane z Nest Kontem.Począwszy od 01.01.2020 wyżej wymienione prowizje nie będą już rejestrowane. Rozliczenie prowizji zarejestrowanych do 31.12.2019 odbędzie się standardowo w kolejnych cyklach rozliczeniowych.

Naliczanie prowizji dotyczących Biznes Konta pozostaje bez zmian.

Zmiana regulaminu i nowe, wyższe stawki w Programie Partnerskim Nest Banku    24.07.2017

Rekomendacje naszych Klientów to ważna rzecz, dlatego od 23 lipca 2017 roku w Programie Partnerskim Nest Banku obowiązuje nowy Regulamin i nowe, wyższe stawki za Nest Konto i BIZnest Konto:Dodatkowo wynagrodzenie dla Nest Konta i BIZnest Konta zostało podzielone na trzy etapy i będzie wypłacane w momencie spełniania poszczególnych warunków.
Szczegóły przedstawia Tabela Prowizji Tabela Prowizji.
Historia zmian Tabeli Prowizji dostępna jest tutaj.

W nowym Regulaminie zmianie uległy zapisy dotyczące przyjmowania reklamacji:

Wszystkie wnioski, które zostaną złożone do 24 lipca 2017 roku, będą rozliczane według zasad obowiązujących w dniu złożenia wniosku.

Zespół PBPFinanse.pl

* kwoty są kwotami netto dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub spółek prawa handlowego oraz kwotami brutto dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej powyżej 18 roku życia.

Przebudowa PBPFinanse.pl    31.10.2016

Mamy dziś przyjemność poinformować Państwa, że już dzisiaj nastąpi przebudowa serwisu PBPFinanse.pl. Marka Nest Bank zastąpi dotychczasowe marki Bank SMART oraz BIZ Bank. Od tej chwili będziemy działali razem, wykorzystując to, co najlepsze w każdej z organizacji.

Bez Państwa udziału byłoby to niemożliwe, więc przede wszystkim dziękujemy za wskazówki i uwagi na temat funkcjonowania Banku i naszego Programu Partnerskiego oraz za otwartość w rozmowach o Państwa potrzebach i oczekiwaniach wobec nas. W ramach marki Nest Bank w jednym miejscu znajdą Państwo produkty finansowe zarówno dla osób prywatnych, jak i dla prowadzących działalność gospodarczą. W Programie zdecydowanie poszerzy się również oferta dostępnych produktów w tym kredyty dla firm i kredyty gotówkowe.

Najważniejsza informacja dla Naszych Partnerów to fakt, iż oferta produktów Smart Konto i Smart Biznes Konto (teraz: Nest Konto i Nest Biznes Konto) zostaje bez zmian. W dalszym ciągu będą to całkowicie darmowe rachunki co czyni nas wyjątkowymi na rynku finansowym.

Przebudowa i zmiana nazwy nie będzie miała wpływu na umowy zawarte z Bankiem – wszystkie pozostaną wiążące. Nie będzie też konieczności aneksowania umów w związku ze zmianą nazwy. Formalna zmiana nastąpi już w listopadzie o czym poinformujemy Państwa w odrębnym piśmie jak również zmiany będą zauważalne na stornie Programu. Do tego czasu bez zmian pozostają również zasady korzystania z bankowości mobilnej i internetowej, kart płatniczych oraz dane kontaktowe Banku.

Zmieniając się dla Państwa, chcemy okazać naszą wdzięczność za zaufanie, którym codziennie nas Państwo obdarzają. Dołożymy wszelkich starań, żeby go nie zawieść.

Uwaga: Pracę modernizacyjne rozpoczynają się od dnia 28.10.2016 o godz. 24:00 i mogą trwać do kilku dni w tym czasie nie będzie możliwości składania wniosków o konta. Za wszystkie utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy. Prace wiążą się z wdrożeniem technicznym marki Nest BANK na rynek. 

Z poważaniem Zespół PBPFinanse.pl

© 2020 Nest Bank SA
Powered by Interpartner